koník.

Jaké jsou všechny VŠ zabívající se strojírenstvím a obráběcí, či výrobní technologií v Praze?

Našel jsem jen ČVUT, ale nezdá se mi, že by toto byla jediná škole v Praze která by vyhovovala mému vybranému, nebo alespoň příbuznému oboru. ČVUT se mi zdá dost těžká a tak hledam nějakou snazší, jestli vůbec existuje?

Nejlepší odpověď
Alesh

Třesky plesky, nesmíš se toho bát! Strojárna je perspektivní obor a pokud dáš ČVUT o práci mít nouzi nebudeš. Musíš makat, ať z tebe něco je nebo skončíš mezi těmi věčně plačícími nad rozlitým mlíkem … a že jich tu je! 😉 … a nejen tady! 🙂