Kroupič

jaké jsou všechny druhy těstovin?

Doplňuji:
pro upřesnění což jsme zapomněl. myslím jako kolínka, vrtule, lasagne, spageti a tááák :)

Nejlepší odpověď
iceT

na obrázku jsou vidět a to nejsou všechny,a jsou ještě vaječné,bezva­ječné,semolino­vé a jistě mnoho dalších
http://www.pri­ma1vera.com/tos­kanska-kuchyne/desatero-pripravy-italskych-testovin/

Další odpovědi
www

Domácí, průmyslově vyráběné, s vejci nebo bez, podle druhu mouky, zkrátka celá řada.
Něco je také zde:

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/Těstovi­ny