Prochellie

Jaké jsou věci,které děláme když si myslíme, že nás nikdo nevidí?

Prosím o nic perverzního, potřebuji to na seriozní projekt. Děkuju
Doplňuji:
Hamon – protože potřebuji vědět názory ostatních lidí ;)

Nejlepší odpověď
Stingo

Dloubání v nose, drbání v rozkroku, rovnání podprsenky, uvolnění zařízlých trenýrek, surfování na internetu v pracovní době, předvádění Michaela Jacksona,

Další odpovědi
Questman

Rýpání se v nose, doma chodit nahý, všelijaké tělesné projevy (prdění, říhání,..), skelné oči u dojímavých filmů, povídání si s domácími zvířaty
Doplňuji:
Ale těch perverzností je taky dost, nevidím důvod, proč je do tvého výzkumu nezařadit, ledaže se bojíš, co by ses dozvěděla :D

Hamon

Proc se nezamyslis nad sebou? Tak nejlip zjistis to, co potrebujes vedet.

novaky

mluvení sám se sebou je zajímavý fenomen. Na veřejnosti dost trapný, že

huxa

Jak píše Stingo. Pokud píšeš, že nic perverzního-to ostatní dělá většina lidí, tudíž ses mohla zeptat sebe.

Kelt

Některé věci, které se týkají osobní hygieny a jsou intimní asi dělá každý člověk a nikdo se o nich nebude zmiňovat. Oblékáme se, myjeme se, vykonáváme potřebu a pod. Může do toho být zahrnuta i kontrola spodního prádla, nějaké zvukové projevy související s tělesnými činnostmi ale mající zdravotní prevenci – říhání a pod.
Někdo se předvádí, prohlíží se v zrcadle, případně si říká nějaké povzbudivé výrazy, a často probíráme nějaké záležitosti, hovoříme sami se sebou. Někdo se modlí
Takže jsou věci, které nemusí vidět ostatní – týkající se osobní hygieny a potom, které nechceme, aby někdo viděl, buď se stydíme, nebo nechceme o nich mluvit, i když jsou to nejbližší lidé v našem okolí..