Avatar uživatele
agentka 1

Jaké jsou vaše zkušenosti s „posledním zvoněním“?

Dobrý den, jaké jsou vaše zkušenosti s „posledním zvoněním“? Čeká mě to poprvé a zatím mě všichni jenom straší. Bývá to opravdu tak hrozné? Předem děkuji za odpovědi 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3289 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
JájsemRaibek

Ano je to hrozné, ikdyž některé zdroje to popisují jako vysvobození. Jakmile začne poslední zvonění, tedy umíráček, pak jsi následně pohřbena :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Poslední zvonění?
😉
Paráda, pohůdka, klídeček…
Myslím, když jsem i já ´poslednězvonil´…
😉
Když si ´užívaly´ starší ročníky? – taky pohoda, nás, mlaďochy, nechávaly na pokoji…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Posledné zvonenie v živote? Nie, doteraz som sa ho zúčastňovala len ako divák, pozorovateľ už viackrát, ale ako hlavnú hrdinku ma to čaká, dúfam, až v ďalekej budúcnosti, po prvý krát. Potom vám o svojich pocitou pošlem na vlastné zmysly zažitú správu.
Posledné zvonenie v škole, ako i posledná opona (derniéra) divadelného diela je vždy koncom istej životnej etapy. Hrozné(?), už viac nezažijeme túto etapu života, ostane už len v spomienkach a hrozné z tých čias zmení sa časom v krásné, kde z popolušky priceznou sa stanem…
Posledné zvonenie, hurá už nikdy viac škola, kričíme všetci od radosti, bláhoví, nevediac, že raz sa do nej vrátime, no nie ako žiaci, lež ako kantori učiť, prežívať slasti i strasti s budúcim pokolením budeme, až kým nepríde ďalšie zvonenie…
Vo svojom živote tých posledných zvonení, ukončenie jednej etapy života, prežíva každý človek viackrát…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Mám jen ty nejlepší zkušenosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Vesměs skoro žádné,ale tohle si poslechni,,,,
dost dobře ti to vše připomene,to ráno svět tě hřál,to dávno víš.......

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=T4G4Hx9J8Kg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nerevarin

Už si to moc nepamatuji, ale tuším, že šel školou průvod tříd, které končily a přitom se zvonilo na zvonečky. To bylo za základce. Na střední si to vůbec nějak nedokážu vybavit Asi proto, že jsme v jednom kuse chlastali a hulili trávu, ale nějaké naschvály, nebo tak něco, si nevybavuju.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek