-KaTkA-

Jaké jsou vaše zkušenosti s papiloty?

chtěla bych si je koupit,. máte s nimi zkušenosti dá se s nimi spát?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Mně se je podařilo zlomit, ale kamarádka je s nimi spokojena. Jako náhražku můžeš použít třeba ubrousek a použít stejným způsobem, výsledek je v podstatě stejný. Spát se s nimi dá, pokud ti nevadí, že tě budou tlačit, to je právě výhoda ubrousků

Další odpovědi
mosoj

http://www.aha­online.cz/cz/re­cepty/predkrmy/34744/p­apilot-s-veprovym-masem-a-ananasem-/

S vepřovým odmítám spát !! a vlasy si nenatáčím.

Miroslavst

S piloty se spát dá, ale co to jsou papiloty to teda netuším a tak nevím.

anonym

papiloty jsou vesměs molitánové,spát se snimi moc nedá tlačily by vás,ale jinak jsou dobré,je to rychlá úprava a nezničí vám vlasy jako kulma nebo žehlička

Radak

Recept na papiloty našich babiček: Nastříhám papíry na pruhy asi 5cm, nastříhám látku (staré prostěradlo apod.)na proužky asi 1cm široké a dlouhé asi 20cm, do papírků zaroluju proužky látky, na vzniklou ruličku natočím vlasy,camfourky látky zavážu na mašličku a jdu spát. Sladké sny!