Nechápavé

Jaké jsou vaše zkušenosti s nakupováním věcí z bazaru?

Bazoš.cz

Odpovědi
jmhad

Bezoš není přímo bazar, jen prodej zprostředkovává jako třeba Heruréka. Proto také nemá žádnou odpovědnost. Tuhle jsem řešil pána, co si na tomto webu /Bazoš/ objednal foťák ,zaplatil jej a přišlo mu několik starších knih. Odesilatele ještě nyní hledá.

anonym

když něco z bazaru, tak osobní předání a pak zaplatit. placení předem, nebo na dobírku, je buď a nebo

bolak

Prostě řekni že to koupíš, ale jen pokud bude obchod uzavřen přes Aukro. Tam ti vrátěj peníze když tě někdo podvede, vidíš tam hodnocení dotyčného a navíc musí Aukru udat osobní údaje, takže ani případné podání žaloby by nebyl problém.

Podobně myslím že vracel peníze i PayPal, když tě někdo podvedl. Prostě si napsal na help center a oni mu stopli platbu, nicméně nevím jestli to ještě dělají.

Když to budeš chtít mermomocí přes Bazoš, tak se alespoň pojisti tak, že peníze mu budeš posílat na jméno a adresu, místo na účet. Protože z čísla účtu ti pak banka žádné jeho údaje neposkytne, ale když budeš mít jeho adresu, tak je tu pořád šance že mu můžeš přijet rozbít držku, a takhlenc si to alespoň 2×, rozmyslí, jestli mu těch pár stovek stojí za to..

VeRe1983

Nerad nakupuji z podobných stránek. Absolutně není záruka ničeho. I kdybych zvolil platbu na dobírku, tak by musel být balík průhledný, abych si byl jistý. Pokud je někdo seriozní, nebude mu děla problém jít na Aukro a ostatním ukázat reference z předchozích obchodů. Osobně bych nedoporučil.

arachis

No já přes bazoš kupovala jen malé věci,tak jsem to riskla a v poho, za to na aukru jsme pohořeli,z boží bylo poničené a doholi jsme se na vrácení části peněz, nemusím dál psát, že rok uběhl ani. To bych se musela obrátit na policii,aby mi aukro zaplatilo škodu.Aukro mu akorát bloklo účet,což nebrání dotyčnému si žřídit jiný,že jo…