Avatar uživatele
tom004

Jaké jsou vaše zkušenosti,a souhlasíte s tímto hodnocením FB?

„Facebook je ekologická katastrofa. Vydělává peníze tím,že likviduje soukromí a rdousí lidskou duši. „
řekl,EBEN MOLGEN,profesor práv na Kolumbijské univerzitě v USA. Já se s ním ztotožňuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, Damiana, natuliii, Kohut57, anonym před 4278 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Facebook má na svých stranách i ekologická hnutí, tak o nějaké katastrofě nemůže být ani řeč.
Doplňuji:
Sama mám na Facebooku v oblíbených stránky jako Greenpeace Česká republika, Ekolist a Lesoochranárske zoskupenie Vlk. Nebo také National Geographic Čechy. … A soukromí si lidé odepírají nebo přiznávají sami podle libosti.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kohut57

Myslím, že nejlépe to posoudí ten, kdo se stal onou obětí a poté se mu podaří dostat z kola ven. Mne se to netýká, ale dovedu si to představit. I odpovědi.cz mohou mít své oběti. Není od věci na pár měsíců vysadit, člověk si tak odežene závislost, rozmanitost nabídky zájmů je nekonečná a ta pomůže. Objevit nové z oblasti, kterou jsem nikdy nemonitoroval dává náboj a ukáže dřívější závislost, jako omezení škodlivé. FB může být destrukční k osobnosti člověka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
honza19hk

FB je akorát tak samý podvod,úchyl a lhář takže k čemu takovou věc. Nemám ho a ani nechci.Na kontakt s lidmi mi stačí email nebo telefon.Pravda je že už by ho mohl někdo zakázat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek