tom004

Jaké jsou vaše zkušenosti,a souhlasíte s tímto hodnocením FB?

„Facebook je ekologická katastrofa. Vydělává peníze tím,že likviduje soukromí a rdousí lidskou duši. „
řekl,EBEN MOLGEN,profesor práv na Kolumbijské univerzitě v USA. Já se s ním ztotožňuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Facebook má na svých stranách i ekologická hnutí, tak o nějaké katastrofě nemůže být ani řeč.
Doplňuji:
Sama mám na Facebooku v oblíbených stránky jako Greenpeace Česká republika, Ekolist a Lesoochranárske zoskupenie Vlk. Nebo také National Geographic Čechy. … A soukromí si lidé odepírají nebo přiznávají sami podle libosti.

Další odpovědi
Kohut57

Myslím, že nejlépe to posoudí ten, kdo se stal onou obětí a poté se mu podaří dostat z kola ven. Mne se to netýká, ale dovedu si to představit. I odpovědi.cz mohou mít své oběti. Není od věci na pár měsíců vysadit, člověk si tak odežene závislost, rozmanitost nabídky zájmů je nekonečná a ta pomůže. Objevit nové z oblasti, kterou jsem nikdy nemonitoroval dává náboj a ukáže dřívější závislost, jako omezení škodlivé. FB může být destrukční k osobnosti člověka.

honza19hk

FB je akorát tak samý podvod,úchyl a lhář takže k čemu takovou věc. Nemám ho a ani nechci.Na kontakt s lidmi mi stačí email nebo telefon.Pravda je že už by ho mohl někdo zakázat.