Turkiš

Jaké jsou vaše oblíbené filmy, na které se můžete dívat pořád do kola a neomrzí vás?

Moje jsou Harry Potter(miluju ho), Twilight sága, Sexy Pistols a bez a romantický film Co ta holka chce.

Nejlepší odpověď
pnxntdd

pulp fiction , human traffic, hanebni pancharti… červenej trpaslík :D

Další odpovědi
anonym

Všechny s Vlastou Buriánem.

marttinka

Harry Potter, Twilight sága a Co ta holka chce s tebou na 100% souhlasim ale ještě bych přidala Lets dance, JUNO, Přestupný rok, Vdáš se a basta a Hvězdy nám nepřály

carpediem

Pulp fiction, Poslední skaut, prcičky:-)

Kelt

Kokosy na sněhu, Škola základ života, Cesta do hlubin študákovy duše, Švejk atd. To neznamená, že se na ty filmy dívám pokaždé, když jsou v televizi. Ale pokaždé, když takový film vidím, cítím se obohacen.

teufl

Avatar, Počátek, Nabít a zabít (→ Lucky number Slevin), Divergence, Sin city, …
Co se týče českých, tak Snowborďáci, Rafťáci, …

Nebo třeba takový ty až stupidně pěkný filmy pro puberťačky: Pravá blondýnka (1,2,3), Protivný sprostý holky … Jak říkám, jsou tak přehnaně divný, až se mi to líbí.

nikeroska

Holka s prknem, Goal, Ďábel nosí Pradu, Friends with benefits, Taxi, Wimbledon…

uccello

Pulp Fiction, Trainspotting, Kalamita, filmy s Tomášem Holým

Nevíteto?

Forrest Gump, Smažená zelená rajčata, Dobrý Will Hunting, Cesta do fantazie, Zlo mezi námi, Lék (1995)

renesmee123

Můj je bez pochyby Twilight saga miluju to a nikdy nepřestanu milovat :)

kurka

Hříšný tanec, Duch, Smrtonosná zbraň,
Doplňuji:
Sedm,

jarkmi

pán prstenu, hobit