Salvaje

Jaké jsou Vaše nesplněné sny? Co Vám bránilo si je splnit?

Nejlepší odpověď
tom004

Jistě bych jich našel víc,ale ty na kterých se pracuje,jsou,chytit sumce na Lipně, a alespoň 14 denní pobyt na Novém Zélandě. Pořád je možnost si je splnit.

Další odpovědi
Terryle

Moje omezený schopnosti, který prostě nezměním – ať je to fyzická kondice ovlivněná geneticky a nemocema, nebo hlava, která prostě je humanitní a ne technická a hrozně pomalu a špatně počítá. Proto jsem se nestala ani hokejovou brankářkou, ani se nestanu pilotkou letadla.

jendahun

Mít hájenku,dělat hajného a chovat kozy.Možná jsem se mohl vyvíjet v jiném oboru,slušně jsem kreslil a maloval.Měl jsem to dál rozvíjet.
Co mi bránilo?Moje povaha,slabá vůle,nesmělost a malá průbojnost,nes­chopnost něco dotáhnout do konce.málo známostí a kontaktů na ty správné lidi.

dědapetr

Všechny které mě nedovolí zdravotní stav.