Rokio

Jaké jsou vaše největší pracovní úspěchy?

Vaše největší úspěchy v práci

Nejlepší odpověď
anonym

Je lepší se v mládí umilovat k smrti, nežli ve stáří v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Další odpovědi
quentos

Naučil jsem anglicky poměrně dost lidí, kteří sami sebe považovali za antitalent na jazyky.
Získal jsem si renomé ve městě, v němž žiju, jako učitel angličtiny, který dokáže angličtinu zajímavě podat i dětem. Za úspěch považuju zejména to, kolik rodičů mých studentů mi dodatečně hlásilo, že se jejich ratolesti po soukromých hodinách se mnou výrazně zlepšily v angličtině ve škole.

Drap

Podle čeho chceš, abych to hodnotil? Podle kariérního růstu, velikosti vytvořeného díla, podle množství, nebo podle něčeho jiného?

dudu

Byl jsem člen a nositel zlatého odznaku brigády socialistické prá­ce.

anonym

To bych musel vyhledat v kronikách BSP, ale ty byly pravděpodobně zničeny vyznavači demokracie.

orwell

Vzorný voják! Ještě mám odznak, který každý večer zkontroluji, lehce opráším a přeleštím.
Jednou bude mít velkou hodnotu 🙂

no107064

Sorry nechci tě urazit, ale „Je lepší se v mládí umilovat k smrti, nežli ve stáří v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.“ takto mluví tragédi co v životě nikdy nic nedokázali … ve většině případů ani nedokáží …