jirka F

Jaké jsou vaše nejoblíbenější knížky/knížka? (Napište alespoń pár nejoblíbenějších).

Nejlepší odpověď
annas

Projděte si archiv, dovíte se, které knížky patří k oblíbeným u uživatelů.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Nejobl%C3%AD­ben%C4%9Bj%C5%A1%C3%AD%2­0kn%C3%AD%C5%BE­ky

Nemohu říct jednoznačně, ale např. Jih proti Severu od: Margaret Mitchell. V poslední době se mně líbila Mandolína kapitána Corelliho, autor Bernieres de Louis.

Další odpovědi
Drap

Nejlepší je knížka vkladní, pokud jsou v ní nejméně šestimístná čísla

anonym

Už jsem to tady několikrát psal : Lovci mamutů od E. Štorcha .

iceT

Mayday
Agent bez minulosti
Harry Potter
Deník jedné lásky
Advokát chudých
Hádův faktor
Krása Nesmírná
Na útěku
Poslední svého druhu
Čtvrtý rozměr noci
Šifra mistra Leonarda
Pavučina lží
Andělé a démoni
Inferno
Opičí král
Vlčák Kazan
Tarzan +

ne nutně v tomhle pořadí

talka

BÍDNÍCI-Victor Hugo
Manon Lescaut-Vítězslav Nezval
Země zamyšlená-Ladislav Stehlík

lexx

Černí baroni, Vetřelec (literární předloha toho filmu) staré publikace E.v.Dänikena,
Fantomas (literární předloha toho filmu)…

Rocker

Metro 2033,Metro 2034 a čekám na Metro 2035.Mezitím čtu Masky apokalypsy.Nutno dodat,že Metro 2033 jsem si půjčil od syna a byla to první kniha po asi 15 letech kterou jsem četl.

Luxx

Denik Ostravaka

anonym

Malý Bobeš a Honzíkova cesta.
Víc jsem jich nečetl.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.