Baruš-lolli

Jaké jsou vaše nejoblíbenější i nejméně oblíbené seriály?

Co byste mi doporučili za dobré seriály? :) Které vás bavily a které ne? Mě osobně se líbí seriály- Teorie velkého třesku, HIMYM, Prolhané krásky, SKINS, Přátelé, Carrie Diaries, Dva a půl chlapa.

Odpovědi
Adula.57

Nejvíc bych doporučila anglického Sherlocka. Je to sice jenom 9 dílů, ale každý je perfektní a koukám se na to pořád dokola :)

Pepa25

Nejoblíbenější: Dr. House, Bratrstvo neohrožených, Sherlock, Jistě pane ministře, M.A.S.H. (odpovídám celkově, ne co teď zrovna běží) … Neoblíbené nemohu sloužit, ty nesleduju (v podstatě všechny soap opery a reality show).

potížistka

nejoblíbenější – Gilmorova děvčata, Sex ve městě, Zoufalé manželky, 2socky,
méně oblíbený mám ženatý se závasky :-/ takový starý humor pro mě…