dnb

Jaké jsou vaše nejoblíbenější dny v roce?

Jaký je váš nejoblíbenější den v roce? (jen pro zajímavost)
Doplňuji:
Případně by mě zajímalo proč?

Nejlepší odpověď
johana 56

Všechny

Doplňuji:
Všechny,které ještě mohu prožít s maminkou,se sourozenci a jejich rodinami.

Další odpovědi
redy

Všechny

No oblíbenej, mám ráda každej den ale ty letní víc :)

anonym

Jiný nebo žádný

Jsou to dny, kdy se mi daří, takových není zrovna moc a nezáleží na tom, jestli je zima, nebo léto.

marci1

Všechny

Doplňuji:
Každý den je takový malý zázrak.

anonym

Jiný nebo žádný

Doplňuji:

1. leden, 2. leden, 3. leden, 4. leden .......15. únor, …31. březen…všechny dny, kdy se narodily mé děti a vnučky, Velikonoce,..­.............­.. 24.prosinec, 25. prosinec, 26. prosinec… 30.prosinec, 31. prosinec.
Mám ráda každý jednotlivý den, ale ty konkrétně uvedené ještě o něco víc.

Máš moji pochvalu – jednou je tu anketa, do jejíhož sestavení si nemám proč rýpnout.

brillant

Všechny

Poklička

Všechny

zjentek

Silvestr

protože nemám rád žádný den v roce, mám rád, když rok končí

Rocker

Všechny

Doplňuji:
Hlavně soboty:-)

Araxis

Štědrý den

Doplňuji:
proč?setkání z blízkými,po­hádky,klídeček,kou­zlo vánoc…a potom všechny Neděle a Pátky :)

Leníís

Všechny

.
Doplňuji:
Každej den je suprovej,když ho umíte prožít… :))

zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.