Rokio

Jaké jsou vaše cíle na léto? Které jste splnili?

Já jsem si dal za cíl rozšířit svůj kulturní rozhled, napsat na blog deset článků a postoupit ve Forge of Empires do průmyslového věku. Ten první jsem částečně splnil, ten druhý úplně a co se týče třetího cíle, tak na to už mám veškeré prostředky, ale čekám kvůli expedici ve hře.

Odpovědi
Tw!st

Já jsem chtěl dokončit můj nový projekt a spustit ho, přečíst jedno knížku, účastnit se několika konferencí, vydělat přes léto 80tisíc a zlepšit se v běhu.
Dále jsem se chtěl vzdělávat a zlepšovat v podnikání.

Můj web spouštím prvního Srpna, knížku čtu už druhou, konference mi nějak nevyšli/nebyli dostupné, k 80tisícům se pomalu přibližuju už teď a v běhu se pomalu ale jistě taky zlepšuju. Ohledně podnikání jsem si také už nastudoval a prozkoumal spoustu věcí.

Takže ano, většinu jsem si splnil už za první měsíc.

anonym

Rád bych si zahrál Hearts of Iron IV a konečně si splnil svůj sen rasově čisté Evropy pod československou nadvládou, nicméně se učím na zkoušky a přijímačky.

Lukyn0

Nic konkrétního si nikdy neplánuji. Co bude, to bude.