Rokio

Jaké jsou tři nejdůležitější vlastnosti auta pro jízdu ve městě?

Tři nejpodstatnější věci městského auta

Nejlepší odpověď
Danina65

  1. Aby bylo malé, a já všude zaparkovala
  2. Aby mělo kufr takový, kam složím vše, co jsem nakoupila
  3. Aby bylo neviditelné pro policii

Další odpovědi
mosoj

Důležitější než vlastnosti auta je charakter a umění řidiče.

cukrar

Auto do města musí mít tyto tři důležité prvky:

  1. Aby ho řídil ten, kdo to umí,
  2. Aby ten, co to umí znal předpisy,
  3. Aby ten co zná předpisy byl ohleduplný k těm, co je neznají.

Jestiže jakékoliv vizidlo bude mít tyto prvky, bude ve městě pohoda.

Dochy

Neexistuje obecně správná dopověď.
Musíš vědět k čemu to vozidlo potřebuješ: běžné nákupy/cesta do práce/pracovní činnost
Kolik lidí chceš vozit
Jaký seš řidič
Jak často s ním budeš jezdit.
Chceš s ním i vozit rodinu na dovolenou??

Obecně spíše menší, nižší spotřeba při popojíždění, manévrovatelnost.

Agneta

Co nejmenší (parkování)
Co nejmenší spotřeba
Co nejslabší motor