ReHu

Jaké jsou to jeansy boot cut? To je otázka střihu?

Nejlepší odpověď
iceT

Jestli jsou to ty co myslim,tak by mely padnout kazde zene,at je postavou jakakoli,to Vas v obchode zmeri,nejak spocitaji pomer pasu k bokum a pak Vam vyberou odpovidajici Vasim proporcim.
Hledala jsem ted ten clanek,jak na potvoru ten casopis nemuzu najit,ale myslim,ze to je ono.Pokud ne,tak se omlouvam.

Další odpovědi
Martina S.

Džíny boot cut jsou na stehnech ouzké a od kolene rozšířené. Tak posledních 10 let to byla velká móda, teď už zase letí spíše ouzké bokové tipu slim fit. Ještě mám ale i nějaké bootcut.