Psychotic

Jaké jsou tie-breaky v české hokejové extralize? Rozhodují vzájemné zápasy nebo skóre?

Doplňuji:
Tie-break = způsob řazení při bodové shodě.

Odpovědi
bolak

Hele, tie break v souvislosti s hokejem, taky to slyším prvně, a to už jsem slyšle ledacos :))

Při bodový shodě se berou v úvahu vzájemný zápasy, pokud myslíš postup do play-off. Pokud by byly i vzájemný zápasy na stejno, tak hádám že pak by nastoupilo na řadu score, ale zase – jen porovnání těch dvou týmů.

Mě by spíš zajímalo, jak by se to bralo, kdyby jeden tým vyhrál 3× za sebou v prodloužení a poslední 4. zápas by prohrál, protože pak by měl sice tři výhry na kontě, ale ve vzájemnejch zápasech by měli stejně bodů.

cochee

Tie-break je termín, který se v souvislosti s hokejem nepoužívá. Takže upřesni otázku.
Doplňuji:
Herní řád Tipsport Extraligy 2012 – 2013 ve tvaru .pdf (vygoogli), relevantní články jsou 416 a zejména 417.