Kájina

Jaké jsou studijní předměty na vyšší zdrávce?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli tu někdo nestuduje vyšší zdravotnickou školu Praha 5.května-obor záchranář. Chtěla bych vědět, jaké předměty se vyučují v 1.ročníku/zimní a letní semestr. Nemůžu to na stránkách školy najít. Díky

Nejlepší odpověď
1popelka1

Na stránkách školy jsem našla pouze současný rozvrh podle tříd, ale jsou zde jen zkratky předmětů.
Nebála bych se kontaktovat školu a zeptat se, nebo si najít stránky jiné školy se stejným oborem (pokud existuje), předměty budou podobné.
http://www.zdra­votnickaskola5kvet­na.cz/ – záložka Studium – Rozvrhy hodin – vyber si třídu.