_Lucka_

Jaké jsou stinné a světlé stránky plzeňského kraje..??

Nejlepší odpověď
anonym

Kamkoliv musím za Plzeň,musím projet celé město a to je masakr.To je ta stinná stránka.Jinak je to prostě průmyslové město,což se mi,jako Jihočešce nelíbí,ale viděla jsem už i horší.Klady piva nemůžu ocenit-nejsem pivař,ale je tam pěkná ZOO a Dino park.A také vynikající Veterinární klinika a analytické laboratoře,jejichž služeb občas musím se svými psy využít,protože toto u nás,na „Jihu“ není.A také je Plzeň líheň mnohých dobrých kapel a zpěváků a tím nemyslím jen Gotta…:D

Další odpovědi
quentos

Světla stránka už mi byla vzata z huby – díkybohu ne OD huby, to by bylo na vraždu – , tak doplňme nějakou stinnou. Třeba tu, že coby průmyslová oblast má celkem pochopitelně zhoršenou kvalitu životního prostředí – a v Plzni jako takové, podobně jako v jiných větších městech, je vysoká kriminalita (furt to je ale slabej vodvar oproti pražské).

anonym

Jednu světlou stránku Plzeňského kraje mám zrovna otevřenou před sebou.