Myšák V.

Jaké jsou speciální znaky WORLD2010?

Ahoj všem.Možná je to blbá otázka ale, jak mám vložit speciální znak do dokumentu World 2010.Konkrétně jde o znak stupeň Celsia…
Díky moc.Myšák
Doplňuji:
Funguje to díky moc)))

Nejlepší odpověď
Radak

Ahoj, nemám Word 2010, a moc dobře vím, že každá klávesnice je jiná. ° mám pod klávesou ESC, pod tím je středník. Tedy, zmáčknu shift+klávesu se středníkem, neukáže se mi zprvu nic, až když napíšu další znak, tj. °C – podobně jako je to s čárkou ´ nebo s háčkem ˇ.Nebo s ¨.