JelitoCharly

Jake jsou slova pribuzna slovu parno?

Nejlepší odpověď
annas

Slova příbuzná jsou slova se společným kořenem, a proto si jsou významově blízká. Mohou se tvořit odvozováním předponami, příponami nebo koncovkami.

Par-no – kořen = par. Slovo je odvozené od podstl jména pára., to od slovesa pařit.

Slova příbuzná:
pára, parní, parník, výparník, parný, parnost, pařit, vypařit, opařit, opar, zapařit, paření, vypařovat, zapařovat …

Další odpovědi
Alesh

Začni skloňováním, Jelito, moc ti to nejde. 🙂

to slovo – ta slova – jaká jsou slova…

quentos

…že by porno…? při tom je hercům taky horko…

Doplňuji:
k doplnění v diskuzi: vedro, horko a hic nejsou slova příbuzná ke slovu parno. To jsou jeho synonyma.

BANAN93

pervitin, peří, perník, :D

Damiana

Na Moravě máte taky horko a vedro, ne?:-))

Kamionacka09

Jaj nejdriv sem cetla porno:-)

pusinka50

hic

JelitoCharly

v Ostravě máme i pařák a ty si teď večer rožni Damiano :P

JelitoCharly

horko, vedro, teplo, hic, to vim taky ale jake jsou dalsi?