s1066

jaké jsou rozdíly na tabletu mezy androidem 2,2 a 4 děkuji

Odpovědi
Bedy

Verze 2.x je zastaralá, pomalejší, děravější (tím pádem nebezpečnější) a myslím, že některé aplikace ji pomalu přestávají podporovat.
Novější verze 4.x jsou rychlejší, ale stále zde hrozí riziko napadení zařízení viry a podobnými breberkami. Ale je menší, než u starších verzí Androidu.

Pokud máte tablet s Androidem 2.x a je možnost aktualizace na verzi 4.x, důrazně doporučuji provést aktualizaci.

Pokud si budete kupovat tablet, tak vybírejte buď s Androidem 4.x nebo lépe s iOS či RIM OS (Blackberry) nebo Windows RTM.

Pokud máte tablet s jakoukoliv verzí Androidu, důrazně doporučuju nainstalovat nějaký bezpečnostní balík, například avast! Free Mobile Security. Dávejte si i pozor, co stahujete z oficiálního obchodu – i tam se několikrát našly nebezpečné aplikace!

Razza

No Android 2 je stará plečka, omezení především na podpoře češtiny a nejde Flash, tj. dost flashových aplikací (her) ti prostě nepujde. Jinak o tom, co je v Androidu 4 novýho si můžeš přečíst třeba na Živě.cz. Rozhodně se vyplatí si trochu připlatit za novější model a Androidem 4, teda pokud na něm nechceš jen šíst knížky a sledovat UT.