Jaké jsou projevy muže, kterému se nějaká žena skutečně líbí...

Jak muž vlastně dává najevo,třeba i nevědomky, že se mu dotyčná žena líbí? Myslím oční projev, projev těla, řeč ap. Může být na začátku setkání projevem i např.dlouhý pohled do očí?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Marunko: blbost! ;{DDD Ale pobavila jste mě. Líbení a sexuální vzrušení jsou dvě naprosto odlišné věci (může mě sexuálně vzrušit žena, která se mi nijak zvlášť nelíbí, a naopak). Ano, může to dávat najevo různě a nejčastěji právě onou jmenovanou snahou o oční kontakt; jen to potvrdí např. tím, že když pohled opětujete, plaše uhne - nebo se (při obzvláštním sebevědomí) dívá dál. Dalším znakem je např. veliká, leckdy až vtíravá snaha navázat s danou ženou rozhovor a snaha o "letmý", jakoby "náhodný" fyzický kontakt.

Další odpovědi:

Pokročilý

Teď jsem o tom nedávno četl na super.cz. Je tam 10 znaků jak poznat, jestli se líbíte muži. Myslím, že je to zajímavé. Tady máte odkaz:

http://www.super.cz/…

Pokročilý

Postaví se mu, že jo?

Stříbrný

Změní se ,je pozornější a tolerantní.

Pokročilý

Hezký úsměv,zamrknutí,ženu potěší,ne každou
a ne VŽDY!

Bronzový

Pokud se žena muži líbí a má o ni zájem, tak ji osloví a dá to najevo. A pokud jenom tak chodí okolo horké kaše, tak bych ho asi nechala být. Buď je to zbabělec, který nemá odvahu říci, že má zajem, a nebo zájem nemá a jenom si to špatně vykládáte. Alespoň takový je můj názor.

Případně můžete o něj projevit zájem vy... Budete mít potom jistotu, jestli se mu líbíte...

Pokročilý

Ríká, ze pohled delsí nez 5 vterín znací zájem, takze urcitě dlouhý pohled je známkou něceho:o)

Ja treba znervoznim..ale jen na chvili..snazim.se,abych dotycnou zaujal..je ze mne nekdo uplne jiny

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.