Ronie

Jaké jsou pro vás důležité faktory pro to, abyste navštívili restauraci?

Co vás ovlivňuje, abyste navštívili restauraci? Jaké faktory?

Díky.

Nejlepší odpověď
xxx3

nekuřácké prostředí, výběr jídla, ceny (přesněji řečeno poměř cena/výkon), příjemná obsluha, rychlost obsluhy, nehlučné prostředí (v ideálním případě člověk nemusí přeřvávat žádné rádio).

Další odpovědi
anonym

Hlad a žízeň!

terry

Výběr ovlivňuje to, jestli jdu na oběd, se sousedkou na pivo nebo si posedět s přáteli či rodinou nebo se někde stavím při cykloprojížďce.

Drap

Hlad, žízeň, nálada, aby vařili kafe do skla a kouřilo se tam.

anonym

nechodím do restaurace, jen na výletech kvůli jídlu a do nekuřácké, jelikož nemám zájem páchnout. občas skočím vedle pro stáčené víno. těch faktorů, proč tam nechodit je asi víc 🙂

pucipuci

Peníze v peněžence a obsluha.

zjentek

K podobnýmu počinu by mne mohla dohnat třeba nějaká krize.