Rokio

Jaká jsou práva občanů druhé a třetí kategorie?

Ptám se proto, že jsem občan druhé kategorie. Zajímalo by mě, jaká mám tedy práva.

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Nic takového v ČR neexistuje. Buď jste občan, nebo jím nejste. Nanejvýš můžete být občan nezletilý nebo (částečně) nesvéprávný. V takovém případě by za Vás určité věci řešil Váš zákonný zástupce nebo opatrovník. Ale něco jako „občan druhé kategorie“ český právní systém nezná.

Další odpovědi
quentos

Třeba právo znát střední rod podstatných jmen.

zjentek

Právo služby.
Devote, devoted.

yuko

To si asi moc neveris. A never vsemu, co pisou parlamentnilisty.cz

Kryšpín

Podle mého je tady vrchnost, podvodníci, přidržtaškové, zloději a.p. a poté plebejci, jinak jeden moudrý ex předseda vlády nazval tuto část populace jako / obyčejní lidé /.