Avatar uživatele
TamTenDivnej

Jaká/která povolání se zabývají nebo pracují s nebezpečnými chemikáliemi nebo s radioaktivními předměty a látkami?

Mám před sebou výběr střední školy, ovšem nevím na jakou školu jít. Ve svém povolání bych se rád dostal do kontaktu s nebezpečnými chemikáliemi a (nebo) radioaktivními látkami a předměty. Prosím poraďte mi, jaká jsou tato povolání. Na itnernetu se mi nic moc nepodařilo najít, obvzláště ne to, co je obsahem daného povolání. Děkuju.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2634 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Hodláš se vyučit teroristou? 😉
Chemie, jaderná fyzika, metrologie – tedy měřící technika, medicína, služby (deratizace, desinsekce, desinfekce, sběrný dvůr)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
xxx3

Hmmm, to je vskutku originální přání. Každý chemik v běžné laboratoři najde přinejmenším desítky různých látek – bezpečných i těch hodně nebezpečných. Nejsem si však jistý, jestli se touha po práci s nebezpečnými látkami nějak hodí k povolání chemika. Mně to připadá trošku jako nějaká úchylka, alespoň podle položené otázky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Staň se řidičem fekálního vozu, jdi dělat do kafilérie, na skládku apod. Nebezpečných látek si tam užiješ i bez školy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek