Amie

Jaké jsou potřeby rytmy při hraní na kytaru?

Začínám hrát na kytaru, ale stále nedokážu najít správný rytmus. Ten tak nějak nikde jsem ho pořádně nenašla (at už videa nebo přímo výpis) a rady ohledně „to se odposlouchává“ jsem na ně zatím nepřišla. Jediný co mám jsou rytmy na konci zpěvníku, ale nějak se v tom moc nevyznám.

Máte nějaké doporučení pro laika? Nejlépe i s názornou ukázkou nebo radami a zkušenostmi.

Odpovědi
tom004

Rytmus musíš slyšet a cítit. Nejlepší je navštívit nejbližší hudebku,vyzkouší Ti si tam jak si na tom s rytmikou a sluchem a sdělí výsledek a doporučí vhodnou literaturu,stránky na netu,ap., a formu výuky.