mrblackwell

Jaké jsou podzimní barvy ?

Jaké barvy jsou podzimní ?

Nejlepší odpověď
annas

Podívejte se na krásné fotografie v odkazu a posuďte sám barvy podzimní přírody, pokud je nevidíte ve svém okolí.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/foceni-barvy-podzim-kam-mam-jit-kolem-brna

Další odpovědi
www

Přece nejpestřejší ze všech ročních období, jen se dívej, žádná nechybí !

Michal Kole

hnědá, žlutá – barva listí

BENYTA

stejné jako jarní, letní a zimní, jen se vyskytují v jiných množstevních poměrech

hanulka11

Tmavě zelená, zemitě hnědá, okrová, žlutá, oranžová či béžová

50centes

hnědá žlutá červená zelená oranžová

Vlk-Gabriela

Podzimní barvy listí jsou hnědá, červená, žlutá a zelená. Jinak ale podzim je barevně neomezený.