Chytracek

Jaké jsou podmínky pro využití úrazového pojištění?

Mám zdravotní problémy, nyní mi byly psány i rehabilitace, ale problémy nevznikly po úraze, začalo to brněním ruky a přešlo v bolest. Již půl roku běhám po doktorech, proto by mě zajímalo, jeslti mám nárok čerpat nějaké fin. prostředky od pojištovny, konkrétně u MA. Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží na tom, jak je postavena smlouva. Většina úrazových pojištění se ale týká jen úrazů.Doporučuji prostudovat pečlivě smlouvu, popřípadě se obrátit přímo na pracovníka pojišťovny.