Jaké jsou podmínky pro to, abych se mohla stát učitelkou psaní všemi deseti? Vystudovala jsem vysokou školu ekonomickou.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Musíte si rozšířit učitelské vzdělání a získat kvalifikaci, tedy vysvědčení učitelské způsobilosti pro výuku psaní na klávesnici a obchodní korespondence - úpravy písemností. .

Obraťte se na Státní těsnoopisný ústav v Praze, který spadá pod Národní ústav odborného vzdělávání.

Snazší pro vás bude, pokud umíte psát všemi deseti. Jinak musíte během dvouletého studia zvládnout desetiprstovou metodu a úpravu písemností a teorii..

V Praze na STÚ se dovíte víc. Záleží také na tom, odkud jste - jedno centrum pro rozšiřující studium je ve Valašském Meziříčí, další pak v Praze a v Brně.

Došlo k určitým problémům, protože se objevila společnost, která neměla oprávnění různé kursy pořádat atd.... Proto se vše zdrželo, od r. 2016 se znova činnnost STÚ znova rozjíždí.

http://www.nuov.cz/…
---
Ad lexx a BANAN93 - je třeba 2x měřit a jednou řezat.

Další odpovědi:

Stříbrný

v tom českém bordělu můžeš dělat prakticky cokoliv - pokud seženeš klientelu a zaplatí

Bronzový

Tak já myslím, že můžete - jen stačí najít školu kde se obor (třeba administrativa) vyučuje a domluvit si seznam EU schválených učebnic pro daný rok.

Psát všemi 10 jsem se na škole táke učil a stejně to neumím :D učitelka mi dávala přes ruce papír , abych neviděl na klávesnici :D Takové trápení mozku !!! :D

ASDF JKLŮ :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2417
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.