Foks

Jaké jsou podle vás největší kulturní akce v České republice?

Nejlepší odpověď
anonym

Byla – spartakiáda.

Další odpovědi
annas

Nedá se jednoznačně odpovědět. Co považujeme za největší akci a v kterém kraji.

Dále záleží, zda jde o divadlo, hudbu, výstavy, film, sport, festival atd.

V loňském roce to byla Plzeň – Evropské hlavní město kultury 2015

Velkolepé oslavy 700. výročí narození Karla IV.
Mezinárodní hudební festival Pražské jaro
Mezinárodní televizní festival Zlatá Praha

Oslava maršála Radeckého v Olomouci

Jinak více v nabídce
http://www.in­formuji.cz/ak­ce/#main
http://www.ka­lendarakci.atlas­ceska.cz/

DannyDee

Já bych to viděl na Filmový festival v Karlových Varech.

Rokio

Vánoce, Velikonoce a vojenský pochod na 70 km.

xxx3

Pražské jaro, Dvořáková Praha, Smetanova Litomyšl, MFF Karlovy vary, LFŠ v Uherském hradišti, Festival dokumentárních filmů v Jihlavě, těch pár letních hudebních festivalů, Tanec Praha, Bohemia jazz fest – jen tak co mě napadlo – bude toho jistě víc.

Kryšpín

Demokratické volby jednou za čtyři roky šlechta dovolí, poddaným přijít k volbám a volit další učedníky, slibotechny, slepičky co hrabou také pod sebe a další elitu při budování kapitalismu s lidskou tváří v české kotlině.

Luxx

Colours of Ostrava