1jirka22

Jaké jsou nevýhody pro studenty, když je země členem EU, a jaké pro normální lidí a podnikatele?

Odpovědi
xxx3

Tak zrovna pro studenty a jejich potřeby je nalezení nějaké reálné nevýhody členství v EU opravdu oříškem. Možnost studovat v jakékoli zemi EU za stejných podmínek jako domácí studenti, celoevropský program Erasmus umožňující strávit část studia na zahraniční škole…ty nevýhody bych chtěl vidět. Pro „normální lidi“ …to je těžké – většině patrně rychle naskočí takové ty marginálie typu pomazánkové máslo, tuzemák a zahnuté okurky – to je pro naši identitu velmi důležité, jinak mě opravdu nějaká závažná nevýhoda nenapadá, na to tady ale budou jiní odborníci…