Luni

Jaké jsou nevýhody oborů na SŠ obchodní akademie a strojírenství?

Doplňuji:
Funna- Technika mě zajímá, rád pracuji na PC (nemyslím hraní her) a zajímá mě jak věci fungují atd.....

Nejlepší odpověď
Funna

obchodní akademie – ekonomické obory, vč. vysokoškolských, dnes studuje s prominutím každý debil, takže těchto „vzdělanců“ je silný nadbytek
strojírenství – naopak techniků je žalostný nedostatek, protože to není až tak jednoduché studium (na rozdíl od ekonomie), hodně matematiky, fyziky a chce to aspoň nějakou technickou představivost…
ale pokud se ptáš, co si vybrat z těchto absolutně odlišných oborů, je jasné, že strojařina a technika tě nebere, takže se raději zařaď do fronty ekonomů, jeden navíc už se v tom davu ztratí…
Doplňuji:
fajn…tak v tom případě není co řešit, ne? .-)

Další odpovědi
Lamalam

Absolovent strojařiny by měl mít teoreticky lepší výchozí situaci na trhu práce.