Acer

Jaké jsou nejlepší parodický filmy?

Chtěl bych film podobný scary movie 1,2

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlepší parodie kterou znám je „Limonádový Joe“

Další odpovědi
Lizart121

Tento rok vychází/vyšla Scary Movie 5. A jinak se mi líbí film Tupíři, který paroduje Twilight a je od těch stejných režisérů.

iceT

Bláznivý příběh Robina Hooda,Utopenec na útěku,Drákulo­viny,Manitouo­va bota,Disaster movie,Suprhrdina…

cochee

jeden z mých nejoblíbenějších – neparoduje něco konkrétního, ale spíš americké naturálie: Team America – World Police, u nás nepřesně přeloženo jako T.A. – světovej policajt. Je od tvůrců South Parku 🙂