Anetaj

Jaké jsou nejlepší komedie??? :D

Mám stáhnout nějaké komedie, ale vůbec nevím jaké. :D

Nejlepší odpověď
Babsi

Mám ráda osobně parodie třeba Scary movie, ale pokud to má být něco slušnějšího, tak jsou skvělé starší francouzské komedie jako třeba Blázni ze stadionu, Velký bazar, Bažanti a cokoliv s Danielem Auteilem je skvělý film.

Další odpovědi
151kbar151

Buď De Funés nebo klasika-Burian, Marvan…

Džuls

Ja mám tiež veľmi rada paródie, ale strašne sa mi páčia tie s Benom Stillerom a Owenom Wilsonom, ako napríklad Fotri jsou lotri… To je naozaj pecka 🙂 Tiež Bruno a Borat… To môžem pozerať stále dookola a vždy sa pritom dobre bavím 🙂

mosoj

Jednání parlamentu České republiky. Dávají na 24– ce v ranních hodinách. Zábava k popukání.
Funés s Filipovským hadr !!

iceT

Mě se zase líbí filmy se zvířaty,kde zvířata mají dar řeči,třeba Dr.Doolittle nebo Rychlý Stripes.Taky mám ráda filmy s Jackie Chanem-Tenkrát na východě,Rytíři ze Shanghaje,série Rush hours…

erevfall

Rozhodně Monty Python a Svatý Grál.
Ale je pravda, že Češi sotva rozumějí soupeření mezi Angličany a Francouzi :).

FOG

Jakakoliv,ktera Vas rozveseli a dozene az k slzam.

marketKa

Luxusní komedie je už zmíněný Borat, Another gay movie-divoká jízda, Another gay movie 2 (parodie na prci prci prcičky, RRRrrr!!, Nevyhrožuj,..