TLW

Jaké jsou nejlepší a nejpěknější pokojové rostliny?

Pokojové rostliny

Nejlepší odpověď
Berušinka

Pokojovek mám doma spoustu, ale abych ti takle řekla, která je nejlepší – to asi ne. Každá má svoje kouzlo a je jen na danym člověku, které kytičce podlehne.
Krásné jsou všechny – ale každá jinak.
Konkretizuj otázku, třeba ti pomůžu víc.
Máte okna na jih? Co od kytičky očekáváš? Spíš okrasnou listem nebo květem?

Další odpovědi
tom004

Berušinka to napsala skvěle.Možná bych doplnil,že jsou to potvůrky,které nedodržují knižní návody na pěstování.Někdy je to pokus/omyl,nový pokus.A,nejlep­ší,nejpěknější jsou ty,které se nám „povedou“.Měli by to být všechny. :))

hanny 2

Mám ráda efektně vypadající rostliny – např.fíkus benjamína,ibi­šek,různé druhy palem apod.,žádné malé lístečky.Jinak jak píše berušinka a tom.

arygnoc

umělohmotné.
nepotřebují zalévat (nejdůležitější).
není zapotřebí je stříhat, kypřit, opelovat, rosit a jiné -it.
neřvou, když je odnáším do popelnice (aha, to řval syn, když jsem si ho spletl s odpadky [v rámci výchovného procesu, aby bylo jasno – že si má v pokoji uklízet]).