entom

Jaké jsou nejhojnější léčivé rostliny na polích v ČR?

Nejlepší odpověď
jendahun

Řekl bych,asi heřmánek(v kos­metice i farmacii),pak si myslím levandule ve Francii,to samé,módní ostropeřec mariánský.Pokud jde o rostlinu používanou jako bylinu léčivou a hospodářsky použitelnou – tak je to na prvním místě mák setý a taky vlastně chmel.

Další odpovědi
anonym

No,řekl bych ,že marihuana.Ta je pěkně schovávaná mezi kukuřici!

venkovan

Pokud vezmu fakt, že například z některých druhů obilí se dělají léky či potravinové doplňky s vysokým obsahem vitamínu „B“, tak je to zřejmé, že marihuana je pouze okrajová záležitost.

Makok

Zdravím taky bych řek že marihuana:) Trpím exémy a jedina mast ktéra mi pomáhá je z trávy. !LEGALIZACE! jsem pro:)

fofbal

Vážení, kopřiva co roste všude u cesty.