Jaké jsou nejčastější tresty za řízení v zákazu?

Přítel byl dvakrát přistižen při řízení po tom co mu byl za dosažení plného počtu bodů odebrán řidičský průkaz, v prvním případě mě vezl se zablokovanými zády k lékaři, podruhé jel do práce. Co mu nejspíše hrozí za trest? První případ se stal v srpnu a druhý na konci září, výzva k výslechu mu přišla až nyní v listopadu a obě je řešeno v jednom trestním řízení.

Odpovědi
lukas.zmizik

nyni je podezrely z trestneho cinu „mareni uredniho rozhodnuti a vykazani“, za coz jsou maximalne 3 roky basy, tak ze pohodka…