Radull

Jaké jsou nejčastější témata na slohovku v 8 třídě na souhrnné téma Výklad.. Potřebuji na ponděí.. děkuju

Nejčastější téma na slohovku

Nejlepší odpověď
annas

Odpověď na otázku je jako sázka do loterie. Ale přesto vložím odkaz na témata, které byla zadaná na některých školách. Vy znáte svou vyučující, takže můžete předpokládat, co můžete od ní očekávat. Připomenu spíš, abyste si uvědomila, co je výklad.

http://www.cesky-jazyk.cz/slohov­ky/vyklady/

Každý učitel volí jiné téma. Uvědomte si,, že výklad má poučit o něčem z oblasti vědy, techniky, hospodářství, umění, sdělit nové poznatky. Výklad je základem učebnic, odborných časopisů publikací.

Další odpovědi
Kelt

Témat může být hodně, a někdy se dává volné téma, že žáci píší dle vlastní představy.