Avatar uživatele
anonym

Jaké jsou nejčastější příčiny ucpání záchodu?

Zajímavá 0 před 2731 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Statistiku neznám, ale z vlastní zkušenosti vím, že to mohou být cizí předměty nepodléhající rozkladu. Po předchozím nájemníkovi jsem ze sifonu vylovil držák na WC bloky + prázdnou zubní pastu, na které se navěšely další nechutnosti. Může to být taky kus hadru.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Cenobita

To se mi nikdy nestalo, WC není odpadkový koš. Dokonce jsem viděl, že kuřáci vysypávají do WC i popelník !!! to je nesmírně úchylné.

Upravil/a: Cenobita

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Tak u nás už dvakrát kraťasi dětí (ty se zasekli až někde kde trubka od záchodu ústí do stoupačky… asi metr za záchodem, vytáhnul jsem pružinou), jednou hřeben (šprajcnul se v té harmonikové flexi trubce hned za záchodem), několikrát hajzlpapír (celá role, ta zůstala hned v sifonu záchodu).

Před érou dětí ještě v nájmu – volali jsme instalatéry a bylo to zajímavý i tím, že se to ucpalo vždy až ve stoupačce a nám ze záchodu tekly dárečky z bytu nad námi – jednou z neznámých důvodů (prošťouchnuto) a jednou tam byl nástavec od fénu (se ženou jsme se nějakej čas hádali jestli to tam spadlo jí při normálním použití, nebo jestli to spadlo mně do kýblu s ledem když jsem odmrazoval ledničku)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Může to být téměř cokoliv, papíry, hadry, plenky, spadlá vonítka z WC ap. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Cenobita: je zřejmé, že kuřák nejsi. Kdybys vajgly vysypával do odpadkového koše, tak tím smradem zamoříš široké okolí. Hajzlík to namočí, přestane to smrdět, vše se rozloží a spláchne. Tak nevím, kdo je úchylný…

před 2731 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek