Jaké jsou nejčastější příčiny ucpání záchodu?

Odpovědi
Kepler

Statistiku neznám, ale z vlastní zkušenosti vím, že to mohou být cizí předměty nepodléhající rozkladu. Po předchozím nájemníkovi jsem ze sifonu vylovil držák na WC bloky + prázdnou zubní pastu, na které se navěšely další nechutnosti. Může to být taky kus hadru.

Cenobita

To se mi nikdy nestalo, WC není odpadkový koš. Dokonce jsem viděl, že kuřáci vysypávají do WC i popelník !!! to je nesmírně úchylné.

Dochy

Tak u nás už dvakrát kraťasi dětí (ty se zasekli až někde kde trubka od záchodu ústí do stoupačky… asi metr za záchodem, vytáhnul jsem pružinou), jednou hřeben (šprajcnul se v té harmonikové flexi trubce hned za záchodem), několikrát hajzlpapír (celá role, ta zůstala hned v sifonu záchodu).

Před érou dětí ještě v nájmu – volali jsme instalatéry a bylo to zajímavý i tím, že se to ucpalo vždy až ve stoupačce a nám ze záchodu tekly dárečky z bytu nad námi – jednou z neznámých důvodů (prošťouchnuto) a jednou tam byl nástavec od fénu (se ženou jsme se nějakej čas hádali jestli to tam spadlo jí při normálním použití, nebo jestli to spadlo mně do kýblu s ledem když jsem odmrazoval ledničku)

marci1

Může to být téměř cokoliv, papíry, hadry, plenky, spadlá vonítka z WC ap. 🙂

Kepler

Cenobita: je zřejmé, že kuřák nejsi. Kdybys vajgly vysypával do odpadkového koše, tak tím smradem zamoříš široké okolí. Hajzlík to namočí, přestane to smrdět, vše se rozloží a spláchne. Tak nevím, kdo je úchylný…