panxnotdead

Jaké jsou nejčastější důvody, když se rozcházíte se svou holkou nebo klukem?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

většinou je to nějaký „názorový“ nesoulad, změna životních priorit, vzájmená nevěra

Další odpovědi
anonym

Vlastně jsem nikdy s žádným chlapcem nechodila a tak se s ním nerozešla.

huxa

Zatím jsem to zažil jen jednou a bylo to kvůli tomu, že jí chyběl fyzický kontakt a našla si jiného…

pizlicka

vzajemne dlouhodobe odcizení.

MacChill

Michale mluvíš z vlastní zkušenosti ? :D U tebe bych čekal něco jako „neuplave 50m pod vodou“