slipknotak

jaké jsou následky předávkování práškama na spaní nebo jejich míchání s alkoholem ?

kdyz si jich vezmu vic nez 4 tak je to pry hodne silne..ale co se stane ?..za jak dlouho prumerne zapusobi?..sem pred spankem otupely?..a kdyz je smicham s vetsim mnozstvim alkoholu co se stane ?

Nejlepší odpověď
aramah

Léky a alkohol nepatří k sobě.
Ale to snad víte.
Pokud vás zajímá co se stane, tak na vlastní nebezpečí to vyskoušejte. :((((
Otázkou zůstává, zda vám to k něčemu bude ,když se už neprobudíte.

Další odpovědi
www

Určitě záleží na druhu a množství účinné látky v tabletách, stejně tak jako množství alkoholu.
Obojí může způsobit otravu, dokonce až s následnou smrtí při neposkytnutí včasné pomoci.
Doplňuji:
Také ale záleží mj. na kondici a vnímavosti organismu jedince.

Syd

Alkohol sedativní účinek léků zesílí, a ty tě potom uspěj tak důkladně, že už se neprobudíš.
http://www.al­koholik.cz/za­vislost/nejcas­tejsi_otazky_o_al­koholu/leky_a_al­kohol_je_mozne_brat_le­ky_a_pit_alko­hol.html

Reuef

kdyz to smichas s alkoholem a mas tech prasku vic tak je vetsinou nasledkem smrt

„zkus a uvidiš,teta už neuvidiš.“
Doplňuji:
teda"*