Dudu855456

Jaké jsou náklady na fretku ročně?

Ahoj.Kolik stojí fretka ročně?
Myslím,náklady na ní.
Zhruba.

Nejlepší odpověď
www

Především práci (zdarma) a veterinu, potravy zas tolik nespotřebuje. Odhadem i s případnou veterinou cca 1000–1500 ročně aby prosperovala. Ale počítám s tím, že budeš mít možnost pořídit část potravy zdarma (vhodný ‚odpad‘ z kuchyně ap.). Je to šelma a proto se dá ušetřit.
Doplňuji:
Do tohoto rozpočtu je započítáno jednorázové odstranění pachových žláz, což se často praktikuje. Dále pak cena pořizovací (klec, hračky ap.) Pokud bude zvíře dostávat to, co potřebuje a nebude potřeba veteriny, následující náklady se mohou snížit radikálně.