Michal

Jaké jsou " léky "na samotu?

Existují spůsoby jak zahnat semotu? Knihou,koníčky…Zná­te ještě nějaké?

Nejlepší odpověď
quentos

dobrá hudba, procházka po okolí… chatem přes net, ale to je zabiják času ;{)=

Další odpovědi
Vicki

Zvířecí kámoš.(pokud nechceš člověčího).

faktor82

Snažit se seznámit s novými lidmi?

fortin

Ano, používám specielní webovou stránku zabývající se lékem na samotu viz link:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/odpo­ved/jake-jsou-leky-na-samotu

oskar

Najit si partnerku,nebo partnera.

iwetax

Třeba pejsek z útulku (ten je taky sám)

afro.minerva

Neřekla bych, že knihou nebo koníčkama se dá zahnat samota. Ta přetvává, jenom se člověk zabaví. Samota se dá zahnat jenom společností. Člověk je občas chvilku rád sám, ale pokud se cítí osamělý, tak jediné co to změní je společnost.