Pokročilý

Jaké jsou dvě nadnárodní firmy pocházející z USA! a co vyrábějí? děkuju :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Odpovídat na otázky,je v pořádku.Ale za pohodlné žáky a studenty řešit a psát domácí úkoly,to už mi v pořádku nepřipadá.

Další odpovědi:

Zlatý

Holka, nechci Ti mluvit do života, ale začínáš tady některé lidi - a celkem schopné - štvát.
Tímhle otravováním s úkolama a ukazováním své naprosté lenosti můžeš dosáhnout toho, že spousta lidí začne přeskakovat Tvoje otázky, jen uvidí Tvý jméno. A pak se třeba i můžeš ptát rozumně, ale rozumné odpovědi nedostaneš...
Být tebou, trošku bych se mírnila.

Stačilo mi otevřít google a zadat tam DOSLOVA Tvé znění otázky: "dvě nadnárodní firmy pocházející z USA a co vyrábějí?" Na první stránce mi vyběhly dvě použitelné.

Kdyby ses Googlu zeptala trošičku chytřeji - ne celou větou, ale jen takzvanými "klíčovými slovy" /nadnárodní firma usa vyrábí/, dozvíš se to HNED. Bez čekání, jestli se někdo uráčí a odpoví Ti. Stejně už ti tu nikdo neradí.

Heleď, zkus to takhle: příště, až budeš mít úkol, napiš otázku, kterou bys chtěla položit tady, nejprve do Googlu. Aspoň něco se určitě dozvíš - a pokud to nebdueš úplně chápat nebo si nebudeš jistá, pak se ujisti tady. Ale aspoň ukaž, že se TROŠKU snažíš.

Zlatý

Je ich tak veľa, že sem by sa ten zoznam nezmestil.
Skúsim ako pomôcku 2 celosvetovo známe firmy
A..., M...

Bronzový

Holka jsi na správné cestě.Máš všechny předpoklady stát se úspěšnou političkou.Pokračovat ve studiu budeš určitě na právech v Plzni,že?

Diskuze k otázce

Zlatý

led

Terryle,
nemohli by ste vaše slová vytesať ako motto pre kategóriu školských a domácich úloh?
Možno by bolo zaujímavé vytvoriť takú kategóriu. Hneď by sme sa jej všetci vyhýbali :)

Zlatý

Terryle

Já? Tesat? Nikdy, to bych tím se svou šikovností strávila zbytek života? :o}
Ale souhlasím, ta kategorie by se hodila. Jenže ty potvory malé by poznaly, že tam jim nikdo neodpoví a začaly by to vkládat jinam... :o}

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2420
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.