Kai

Jaké jsou druhy konkurence v ČR ?

Doplňuji:
Úkol .

Nejlepší odpověď
Drap

Všechny. Na takovou otázku jsi přišla jak ?
Vnitřní, zahraniční, otevřená, skrytá

Další odpovědi
quentos

únosná, prasecká a přes mrtvoly.

terry

Nejsem ekonomicky zaměřená, ale pokud budeš hledat najde.
jen pro začátek – druhy nedokonalé konkurence

http://ekonomika-otazky.studen­tske.cz/2008/07/­druhy-nedokonal-konkurence.html

WeeBear

Monopol nemá konkurenci.

Oligopol – konkurenci má ve finančním odvětví, informativním, podle našeho vyučujícího a učebnice je konkurencí i pracovní síla, to jsem však nepochopila.

Kelis

Webové definice

(soutěžení) je vztah mezi jedinci vyvolaný potřebou zdroje, jenž se vyskytuje v omezením množství; tento vztah směřuje ke snížení možnosti přežití, růstu a reprodukce soutěžících jedinců

www.biotrin.cz/czpa­ges/slovnik.htm

mezidruhová ~ – vztah mezi populacemi ve společenstvu; boj o prostor nebo o omezené zdroje výživy a energie; populace různých druhů se stejnými nároky na prostředí spolu mohou existovat jen když mají různé ekologické niky

www.skolavpoho­de.cz/index.php/Tex­t:Slovník_eko­logických_po

jeden druh vytlačuje druh jiný.

www.ekolide.cz/vi­ew.php

Zdroj: www.google.cz/se­arch?q=co+je+t­o+konkurence&i­e=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a#hl=cs&clien­t=firefox-a&hs=g03&rls=­org.mozilla:cs:of­ficial&q=konku­rence&tbs=dfn:1­&tbo=u&sa=X&e­i=cXfBTpG_AvLT4QSGvcyN­BA&ved=0CCUQkQ4&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.,cf.osb&fp=3858188­0e5999e14&biw=1366&bih=5­94