K.

Jaké jsou dobré časopisy pro holky/slečny/mladé ženy .. Prosím Vás,hlavně mi tu nepište Bravo atd. :)

Odpovědi
badisko

http://www.sen­d.cz/casopis/298/es­quire nejen pro muze …! :D

Jsemtady

Vybírej si tisk dle toho co tě zajímá. Jsou časopisy o módě, o bydlení, výtvarné, o umění. Pak podobné bravíčku, o hudbě .. Jako je jich dost. Myslím, že správná mladá slečna se snaží vzdělávat a čte běžnej tisk jako je Idnes, novinky, a pak i různé vědecké weby. Mno a ty co se nechtějí vzdělávat nakonec skončí u Bravíčka, nebo jiného bulváru.

zjentek

Bravo

Doplňuji:
..a nebo si pak přečíst něco dobrého, ne časopisy ..ono se to dneska nedělá, aby sis dobře početla