Pokročilý

Jaké jsou cool písničky?

Mám dotaz. Moje kámošky se ted vytahujou že maj v mobilu nový písničky od např. Britney Spears,Miley Cyrus atd.A já nevím jaký písničky jsou ted takzavaně "cool" prostě v tomhle nejsem dobrá pls poradtemi o jakých písničkách se mám s kámoškami bavit ..jaké si mám stáhnout-jací oblíbení iterpreti jsou,,in''? Pls poradte třeba staránku s písničkama nebo spíše jakě písničku jsou ted top a od jakých interpretů?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

S tímhle ti neporadím, a ani si nemyslím, že někdo tady. Nejlepší bude, pustit si rádio (abradio.cz) a nebo se podívat na weby rádií na žebříčky.

Trik je v tom, že písničky, které mají jakože být "in" se ve skutečnosti zas tak moc lidem nelíbí, protože každý má svůj styl.

Takže se s nima bav o písníčkách, které se líbí hlavně Tobě!

Ve zdroji je odkaz na mp3 server, který si vede žebříček podle hodnocení. To by mělo být třeba i věrnější než podle počtu stažení (protože mnoho lidí si chce stáhnout písničku, právě proto, že ji neznají, a slyšeli o ní, jak "je super").

Zdroj: http://mp3s.nadruhou.net/hitpa rada/

Další odpovědi:

Zlatý

jsou to písně které se jim líbí např:rihana,lady gaga atd zkrátka hity co ted frčí

Stříbrný

Mohu jedině souhlasit s tím, co napsal GangstaHelper. Je určitá skupina skladeb - písniček, které právě "letí", ale ony často letí jen proto, že to někdo lidem "nadiktoval".
Pusťte si rádio, koukněte se na YouTube a podobné stránky, které skladby tam jsou nejposlouchanější. To jsou ty nejžhavější hity.
Nejlepší písničky jsou ale ty, které se líbí Vám osobně, a je úplně jedno z jakého jsou žánru a nakolik jsou zrovna (ne)moderní.

Pokročilý

lady gaga :D,Kesha,apod.

Pokročilý

Morandi-Angels je parádní písnička

Poslouchej to co ty máš ráda a ne to co je "cool" a pak si sama odpověď kterej ten interpret je "in" protože si myslim že každá věková kategorie má ty svoje oblíbené žanry a hity

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 584
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.