KatkatkaW

Jaké jsou alternativní způsoby nabití baterie telefonu?

Svůj starý mobil jsem musela přestat používat poté, co ho postupně přestalo být možné nabít – zřejmě poškozený kontakt někde uvnitř. Dávat ho do opravny moc nemělo smysl, přešla jsem tedy na jiný telefon (z třetí ruky od kamarádky).
Potřebovala bych ten starý ale jednou, naposledy nabít, abych si z něj mohla vytáhnout věci. Baterku je možné zcela vytáhnout. Jedná se o Samsung Star 3.

Odpovědi
Drap

Použij jinou baterku od někoho od funguje.

mosoj

Pro laika nabít v jiném identickém mobilu. Existují i univerzální nabíječky, nicméně tu nabíječku je třeba vlastnit.

lexx

nebude spíš vadný (přerušený) propojovací kablík nabíječky ? často u koncovky je zlomený, v samotné nabíječce se nic moc pokazit nedá

anonym

nejde ani propojit přes USB do pc? pak to vytáhneš

anonym

Existují „přenosné nabíječky“.

pusinka50

Kdyby bylo možné mobil ještě jednou zapnout, četla jsem, že pro nabití lze vyťukat:
*3370#. Jestli už nejde ani zapnout, tak bohužel radu nemám.