Janča :D

Jaké jméno si mám dát na YouTube?

Jmenuju se Jana a rozhodla jsem se, že bych chtěla mít kanál na Youtube, ale nevím, jakou si mám dát přezdívku. Mohl by mi někdo poradit?

Nejlepší odpověď
anonym

Dej si třeba barbakanka.

V tom případě máš z čeho vybírat: http://www.pcfon­ty.cz/index.php/sez­nam-fontu

Další odpovědi
marci1

Dej si třeba „Anaj“ – jméno pozpátku. 🙂

quentos

Neříkej, že nemáš nějakou přezdívku… a kdyby byla obsazená, stačí k ní přidat číslo…

dobytek007

Hmm…? Jaké bys sis mohla asi tak dát jméno?… hmm, to je k zamyšlení. Dotaz 21. století…

Lamalam

Co třeba „nezávislá“ nebo „samostatná“?

anonym

Marci, víš co znám Anaj-ek?

Janča :D

ja ne

Janča :D

Moc děkuji za nápad. neměl by jste někdo ještě nějaký názor, abych si mohla vybrat z více možností?